Strona 1 z 2  > >>

NOWOŚĆ NA RYNKU
Wydruki na papierze wodoodpornym i elastycznym!
Więcej >
Niskonakładowy druk książek

Niskonakładowy druk książek

 

Lokalni autorzy, domorośli poeci czy też nawet małe, wręcz osiedlowe wydawnictwa często szukają drukarni oferującej niskonakładowy druk książek. Dlaczego jest to takie ważne? Niskonakładowy druk książek w dużej drukarni offsetowej nie jest opłacalny. Takie drukarnie z reguły nie przyjmują zleceń na druk poniżej kilku tysięcy egzemplarzy. Jeśli jednak się decydują to taka produkcja jest bardzo droga. Z tego powodu jak grzyby po deszczu wyrosły drukarnie specjalizujące się w niskonakładowym druku książek. A mały nakład oznacza tu od 1 sztuki do 1 000 sztuk. Dzięki temu można nie dużym kosztem zafundować sobie druk własnego tomiku poezji przeznaczonego tylko dla najbliższych lub księgi pamiątkowej z wyjazdu integracyjnego, która znalazłaby swoje szczególne miejsce na biurku każdego z uczestników.

Niskonakładowy druk książek nie jest ograniczany niczym poza ilością wymaganych egzemplarzy. Takie książki również drukowane są w wielu formatach. Mogą być zarówno szyte jak i klejone, w oprawie twardej lub miękkiej. Kolorystyka i rodzaj papieru również praktycznie nie mają granic. Druk cyfrowy bo głównie w taki sposób drukowane są małe nakłady książek pozwala na utrzymanie relatywnie niewielkiego małego kosztu jednostkowego, niezależnie od wielkości zamówienia. Ponadto charakteryzuje się bardzo szybką realizacją zlecanych wydruków.

Tego typu usługi skierowane są do między innymi wydawnictw niszowych, wydawnictw branżowych, wydawnictw naukowych, debiutujących autorów książek, organizatorów konkursów literackich oraz oczywiście do klientów indywidualnych którzy chcieliby wydrukować albumy z imprez, foldery na seminaria, czy rocznice.

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani niskonakładowym drukiem książek prosimy o kontakt.